מאמר לניקוי וילונות וכביסת וילונות


ניקוי וילונות בדרך כלל נעשה פעם בשנה או שנתיים, תלוי באיזור המגורים.
ידוע שלא קל לנקות וילון בשל גודלו וכמות האבק שמצטברת בתוכו, במשך הזמן הופכת המשימה ללא קלה ולכן אנשים רבים מזניחים או מתעלמים מניקוי וילונות.


1. מתי בפעם האחרונה ניקיתם את הוילון.
סיבי בד הוילון נאכלים על ידי האבק וגורמים נזק לצבעו. בפרק זמן של כמה חודשים ללא ניקוי וילונות הבד מקבל כתמי שמש וכתמים אחרים שלא ניתן להסירם.
2. מי מבצע בדרך כלל ניקוי וילונות.
כביסת וילונות חייבת להתבצע על ידי מומחה שהוא מקצוען בנושא ניקוי וילונות. חשוב מאוד שאת סוג הבד וצורת ניקוי הוילון, יחליט אדם המבין בבדים.
3. סוגי בדים. ישנו מבחר גדול של סוגי בדים:
א. ניקוי וילונות מסוג פולייסטר ובדים סינטטיים למינהם, עוברים ניקוי במכונות כביסה גדולות בניקוי במים, כי זו הדרך הטובה לקבל תוצאה מקסימלית לניקוי הוילון.
ב. ניקוי וילונות מסוג בדים: פשתן, משי, כותנה. בדים טבעיים חייבים לעבור ניקוי יבש. העבודה מתבצעת במכונות גדולות מימדים לניקוי יבש לוילונות. ניקוי וילונות בניקוי יבש מוריד לרוב את כל הכתמים, אבל לא מוריד לחלוטין את האבק. לא ניתן לכבס וילונות כותנה, משי, פשתן במכונות קיטור בבית הלקוח. הבד ייהרס ויתכווץ. הקיטור עובד על מים, ולפי הוראות היצרנים, אסור לוילונות אלו לבוא במגע של מים.
ג. ניקוי וכביסת וילונות חייב להתבצע בשניים שלושה סיבובים, כשבכל סיבוב מוציאים את הוילון החוצה ומכניסים אותו בצורה הפוכה. זו הדרך היחידה לניקוי וילונות. וכך בטוחים שניקוי הוילון יצא נקי במאת האחוזים.
4.. למי למסור את הוילונות לניקוי:
א. לדקרטור שמתמחה בניקוי וילונות ושעושה את עבודת הניקוי (לא דרך קבלן משנה) וכן מתחייב להחזיר את הוילון בעצמו נקי ומגוהץ ובאחריות מלאה.
ב. רוב בדי הוילונות חייבים לעבור גיהוץ לאחר ניקוי הוילונות ובמיוחד בדי הכותנה, הפשתן והמשי שחייבים לעבור גיהוץ במגהצי קיטור גדולים, לא במגהצים אנכיים או סטימרים למיניהם.
ג. בשנים האחרונות צצו המון חברות לניקוי בגדים, רצפות, ריפודים ותפסו טרמפ על נושא ניקוי הוילונות. ישנן מכבסות שעובדות בשיטה שהלקוח בעצמו מוריד את הוילון ותולה אותו בחזרה, אולם העבודה לא תהיה מיקצועית. ישנן חברות שמנקות את הוילון במכונת קיטור בבית הלקוח אולם ברגע שהוילון בא במגע עם הקיטור (שזה מים) הוא יתכווץ ויתעוות ולכן גם זו דרך לא מומלצת.
ד. וילונות הם דבר מאוד יקר שעולה לא מעט כסף, לכן עדיף למסור את הוילון לבעל מקצוע שמתמחה אך ורק בתחום זה ונותן אחריות מלאה על העבודה.


ניקוי וילונות וייזר - החברה מס' 1 03-5174180, 050-5964622
החברה מס’ 1 בארץ בתחום ניקוי וילונות. 40 שנות מוניטין וילונות ניקוי יבש. וילונות ניקוי וייזר בעלי המקצוע היחידים בתחום כביסת וילונות, מתמחים בניקוי וילונות מכל הסוגים
ניקוי וילונות רומאיים, ניקוי וילון רומי, ניקוי וילונות רומיים, ניקוי וילון פשתן, ניקוי וילונות פנלים, כביסת וילון, ניקוי וילונות האפלה, ניקוי וילון משי, ניקוי וילונות חשמליים, עיצוב
עיצוב וילונות, כביסת וילונות, וילונות ניקוי שונים, ניקוי וילונות גלילה, ניקוי וילונות רינגים, ניקוי וילונות בגובה, ניקוי וילונות חוטים, ניקוי יבש לוילונות, ניקוי וילונות אוסטריים
סוגי ניקוי וילונות | ניקוי וילונות וייזר | טכניקות ניקוי וילונות | גלריית ניקוי וילונות
Atar2b עיצוב ובניית אתרים